Арсенал-2016

 

 "Для тих, хто все-таки наважиться відвідати Книжковий арсенал, добра порада — запасайтесь рюкзаками, у них покладіть поживних канапок, термос з кавою чи чаєм, припасіть грошенят і вільного місця в рюкзаку, бо вийти з Арсеналу без нової книги — це злочин проти себе)))"

 

 

 

                 читати статтю


Видавництво "Люта справа",

дебютна збірка Артема Полежаки

і презентація в переддень Арсеналу...

 

про все це і трішки більше читайте

тут


 ПІД ЧАС 22-ГО ФОРУМУ ВИДАВЦІВ У ЛЬВОВІ ВІДБУВСЯ КРУГЛИЙ СТІЛ ПІД НАЗВОЮ "РОМАН ПОМЕР, АБО КУДИ МИ КОТИМОСЯ?"


Вінниця  фестивалила і ми там були!

 Цього року Вінниця стала першопрохідцем. На теренах міста протягом чотирьох днів відбувся перший Міжнародний фестиваль оповідання «Intermezzo».

Починаючи з вечора четверга і до півночі неділі, на різних локаціях міста, по обидва боки Бугу, розгорталися захопливі дискусії, кінопокази рідкісних мистецьких стрічок, літературно-медійні читання, концерти, екскурсії, зустрічі з авторами та насичене спілкування.

Для «Літературного гуртка» я, як кореспондент, постаралася охопити усе найцікавіше, а також ті зерна, що можуть стати в нагоді молодим авторам.  


Українці "готові платити за культуру"


Світлини прес-служба президента, Оксани Хмельовоської, Книжкового Арсеналу
Світлини прес-служба президента, Оксани Хмельовоської, Книжкового Арсеналу

За інформацією організаторів, цього року "Книжковий арсенал" відвідала рекордна кількість відвідувачів - близько 70 000!

       Навіть на відстані двох тижнів говорити про таку подію, як "Книжковий арсенал", спокійно не виходить, бо враження настільки сильні, що хвилювання відчувається і досі.

       Уявіть собі (а може пригадайте), що Ви маєте певний читацький досвід, а відповідно - і улюблених авторів, улюблені тексти. І одного разу Ви потрапляєте в таке місце, де ці всі автори ходять поруч, розмовляють, фотографуються, дають автографи на свіженьких (тільки з видавництва) книгах, п'ють каву, посміхаються, вловивши Ваш пильний погляд.

       Ну то щось таке відбувалося і з нами."ЧОМУ ЛЬОСА ВДАРИВ МАРКЕСА?"


"Ви коли-небудь чули, щоб один нобелівський лауреат з літератури вдарив іншого нобелівського лауреата з літератури? Так от, це історія з біографії Маріо Льоси і Гарсіа Маркеса..."

                             (із лекції "Як писали класики: Маріо Варґас Льоса")


  читати статтю


УКРАЇНІ ПОТРІБНІ ПИСЬМЕННИКИ


21 і 22 березня (цього року) в "Музеї книги і друкарства України" (м. Київ) мені пощастило відвідати авторські курси Оксани Забужко "Як писати прозу". Хочу з вами поділитися враженнями, бо для мене одної їх забагато.


читати статтю