Сергій Жадан

Сергі́й Ві́кторович Жадан (23 серпня 1974, м. Старобільськ) — український письменник, перекладач, громадський активіст. Автор романів «Депеш Мод»,  «Ворошиловград», «Месопотамія»,

поетичних збірок «Цитатник», «Ефіопія» та інших.

Літературні твори Сергія Жадана одержали численні національні та міжнародні нагороди, були перекладені тринадцятьма мовами, зробивши автора одним з найвідоміших сучасних українських письменників. Сергій Жадан є також активним організатором літературного життя України (з 2000 року — віце-президент Асоціації українських письменників), учасником мультимедійних мистецьких проектів, а також акцій громадянської непокори.Vivienne Mort

натискайте фото і переходьте на офіційний сайт гурту
натискайте фото і переходьте на офіційний сайт гурту

"Не соромся і впусти мене в свій дім,

Якщо хочеш, я сама там приберу,

Покажи мені свої дитячі фото,

І сліди, сліди твоїх маленьких рук,

І сліди, сліди твоїх маленьких рук."

"Стало з газет усім відомо,

Що у підвалі твого дому

Ходить такий самий як ти.


В залі працюють всі машини,

Постери Віргіне Марії

Дивляться вниз, кидають тінь.


Правильно, не відчиняй.

Так і живи, пий свій чай!

Пий і не знай, ким ти був..."

" Якщо ви шукаєте якісну українську музику, якщо полюбляєте експерименти зі змішуванням стилів, якщо знаєте справжню ціну якісному вокалу і уподобаєте метафоричні тексти, — гурт Vivienne Mort не залишить вас байдужими! Музика, яка прямує одразу до серця, оминаючи слуховий апарат, музика, яка дарує тепло вашій душі… Такі емоції виникають одразу після прослухання першої ж композиції гурту. Чаруючий голос співачки у поєднанні з небанальними ліричними словами під акомпанемент фортепіано, ударних та бас-гітари потішить навіть найвибагливішого слухача." ЯРОСЛАВ   ДЖУСЬ

 представник свідомої, ініціативної та прогресивної молоді, талановитий музикант та викладач, з якого беруть приклад його учні та однолітки. Поєднує у своїх творах та проектах непоєднувані на перший погляд речі — народну творчість та сучасне мистецтво. Однаково легко володіючи бандурою та фортепіано, він пише музику до короткометражних кінофільмів та відеопоезій («Тимка», «Не менше 50 кг», «В небеса», «Ваня», «Серце моє»), імпровізує та синтезує відомі народні твори із сучасними ритмами.


Крихітка

тиснемо на фото і читаємо)))
тиснемо на фото і читаємо)))

Соломія Крушельницька любила виконувати романс «Веснівка» («Цвітка дрібная») на слова Маркіяна Шашкевича і музику Віктора Матюка. Гурт "Крихітка" презентував в кінці 2014 р. свою версію цього романсу, тим самим приєднавшись до проекту "Атмосфера Крушельницької"

"Атмосфера Крушельницької" - ряд ініціатив, присвячених видатній українській співачці. Перший із серії проектів, присвячених видатним українкам. Протягом 8 місяців українцям нагадають про досягнення і талант п'яти героїнь, чиї імена написані золотими літерами в українській історії.


"Соломія Крушельницька - легенда у світовому оперному мистецтві, - вважає Каша Сальцова (гурт "Крихітка"). - Тому участь у такому проекті - це ні в якому разі не спроба повторити її виконання, але можливість доторкнутися до спадщини видатної співачки і нагадати про велич її розуму і трагічну долю митця світового значення".


         Слухайте і насолоджуйтесь:)

         "Цвітка" (соло Каша Сальцова)Ерік Сігал "Історія любові"


1969 - написав повість про любов студента Гарварду і студентки Редкліффського коледжу, яка вмирає у фіналі від раку. Повість Сігала не викликала цікавості видавців, і літературний агент автора запропонував йому написати на її основі сценарій, який придбала кіностудія Paramount Pictures.

Фільм "Історія любові" (Love Story, режисер Артур Гіллер) за сценарієм Сігала вийшов на екрани 1970 року. Картина, головні ролі в якій зіграли Райан О'Ніл і Елі Макгроу, стала лідером прокату 1971 і була номінована на 7 премій "Оскар", у тому числі за найкращий сценарій, проте отримала лише одну нагороду - за музику (автор - Френсіс Лей, музична тема з фільму набула світової популярності). "Історія любові" з моменту її виходу на екрани регулярно включається до списків найромантичніших фільмів.

"Театр перед    мікрофоном"


Ролі виконували: Борис Вознюк, Ірина Дорошенко, Володимир Нечепоренко, Олександр Биструшкін, Римма Скибенко, Олександр Логінов. 

Запис 1995 року. 

Озвучено: Національна радіокомпанія України 

Ведуча: Ольга Лігус.